Usunięcie macicy a plastry antykoncepcyjne

Dzień dobry,pół roku temu przeszłam operację usunięcia macicy i prawych przydatków, lewe zostały. Przed operacją miesiączkowałam regularnie. Od ok miesiąca źle się czułam (zawroty głowy, stany przedomdleniowe, zachwiania równowagi). Lekarz ginek. zlecił terapię hormonalną - pół plastra. Stosuję od 3,5 tygodni. Objawy są mniej nasilone jednak zupełnie nie ustąpiły. Może mogę już albo UPodstawowe wyniki są dobre. Nie miałam badanego poziomu hormonów. Pozdrawiam!

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku utrzymywania się dolegliwości pomimo stosowania terapii hormonalnej wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.