Zawroty głowy i stan przedomdleniowy po operacji usunięcia macicy i prawych przydatków

Dzień dobry,9 miesęcy temu temu przeszłam operację usunięcia macicy i prawych przydatków (lewe pozostały). W związku ze złym samopoczuciem (zawroty głowy, często pojawiający się jakby stan przedomdleniowy i problemy z utrzymaniem równowagi) lekarz ginekolog zlecił mi HTZ w postaci plastrów hormonalnych pół plastra). Objawy znacznie się zmniejszyły, jednak pozostały lekkie zawroty i czasem uczucie słabości. Może należy przyklejać cały plaster?

Witam. W tej sytuacji należy rozważyć takie rozwiązanie. Należy to jednak skonsultować ze swoim ginekologiem.