Usunięcie makijażu permanentnego oczu

Kosmetyczka zrobila mi kreski permanentne, sa zacieki, nalozyla jasny barwnik i to wyglada strasznie.Czy moznz sie tego pozbyc operacyjnie-zewnetrzne kaciki dziekuje

Polecam Panią karolinę Korczyńską

Proszę skonsultować się z ośrodkiem posiadającym laser Q swich -czy aktualna barwa kresek będzie mogła być leczona tym sposobem, jest to mniej inwazyjna metoda ale działa w różnych odcieniach szarości i czerni. Osobiście odradzam makijaż robiony barwnikami mieszanymi - tak naprawdę nie znamy barwy dominującej . Łączę wyrazy szacunku,powodzenia