Usunięcie pęcherza moczowego a uszkodzenie jelita

Mój tato ma usunięty pęcherz i ma stomię .Podczas operaci na przepuklinę pooperacyjną przecięto mu jelito.Obecnie jest dożywiany przez kroplowkę z nadzieją.że jelito się samo zrośnie.Mam pytanie czy ta metoda jest odpowiednia czy lepiej poddać się drugiej operacji zaszycia jelita

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - sytuacja jest dosyć skomplikowana. Moim zdaniem unikając kolejnego zabiegu należałoby zaryzykować próbę leczenia zachowawczego - czyli wyłączenie p.pok. + kroplówki
Serdecznie Pozdrawiam, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków

Za mało wiem o podstawowej chorobie,przebiegu leczenia,operacji i ich skutku , abym mógł odpowiedzieć! Proponuję przeprowadzić szczerą i konkretną rozmowę z lekarzem prowadzącym! zż