Usunięcie tarczycy z powodu dużego wola guzowego

witam, minęło tydzień od całkowitego usunięcia tarczycy u mnie z powodu dużego wola guzowego.Zawsze tsh miałam w normie i inne również.Dziś zrobiłam tsh i wynik wyszedł 8,13 norma:0,20-4,200. Wapń 9,44(norma:8,45-10,20).Wiem,że muszę to uregulować tabletkami,ale wizytę mam dopiero za 2tyg.i nie biorę narazie tabletek i nie wiem czy nie zagraża to mojemu zdrowiu?udać się z tym gdzieś wcześniej i szukać jakiegoś endokrynologa,czy czekać na wizytę?pozatym czuje się po operacji dobrze.pozdrawiam

Radzę wcześniej udać się do lekarza nawet rodzinnego, który już włączy substytucję hormonalną. Dzięki temu zanim dotrze Pani do endokrynologa nie wystąpią pełne objawy niedoboru hormonów tarczycy.