Usunięcie włókniaków z twarzy przy skłonności do bliznowców

Usunięcie włókniaków z twarzy przy skłonności do bliznowców - Chciałabym się pozbyć 3 włókniaków z twarzy. Do tej pory miałam chirurgicznie usuwane włókniaki z innych części ciała (mam dość dużo włókniaków i pieprzyków), niestety w kilku przypadkach powstały nieładne, wypukłe czerwonawe blizny. Jakie jest ryzyko wystąpienia podobnych zmian na twarzy (broda, okolice ust, miejsce pod brwią)? Jaką metodę wybrać - laser czy zabieg chirurg.? Jak pielęgnować ranę po zabiegu? Z góry dziękuję za pomoc!

Temat proszę omówić z lekarzem , który podejmuje się leczenia Pani !!! Cóż ja mogę doradzić na odległość W-wa-Poznań nie widząc Pani??? zż