Usunięcie zębów piątki i szóstki

Witam. Wczoraj usunięto mi 5 i 6 (zęby obok siebie). Nie założono mi jednak szwów. Czy to właściwe i rana ma szansę 'normalnie' się zagoić? Dziąsła jakby przechyliły się do środka rany, nie odstają na boki, przez co sama rana jest węższa niż była zaraz po wyrwaniu. W ranie jest krew, nic nie zasycha. Proszę o odpowiedź,czy powinnam iść na szycie dziąsła?

Witam, nic Pani nie pisze o dolegliwościach związanych z usunięciem, zakładam więc, że ich nie ma. Rana powinna się zagoić, świadczy o tym np obkurczony brzeg dziąsła, co zresztą Pani sama zauważyła. Gdyby wystąpiły jakieś powikłania wtedy trzeba zgłosić się do gabinetu. Pozdrawiam