Usunięcie znamienia z uda

Witam serdecznie mam pytanie czy "myszkę" znamie na udzie wielkości 2 zł można bezpiecznie usunąć ?mam to od urodzenie znamie się nie zmienia rosło razem ze mną dziś jest okrągłe i lekko porośnięte włoskami kolor ma ciemy brąz.od zawsze mnie to stresowalo poniewaz rezygnuje np z wyjscia na basen przez co córka moja jest smutna że nie chodze z nimi ale ja wstydzę sie tego okropnie i juź od dawna myśle o usunięciu tego czy nie miałabym jakiś powikłan i jaka metoda byĺaby dla mnie najlepsza ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do dermatologa lub chirurga, który usunie zmianę.
Pozdrawiam