Usunięta macica z przydatkami z powodu raka trzonu macicy g2

Witam w grudniu 2013 r miałam usuniętą macicę z przydatkami z powodu raka trzonu macicy g2 nie było leczenia uzupełniającego bo z wyników histopatologicznych szyjka bez zmian podobnie jak jajniki sieć mniejsza i wymaz z kopuły przepony obecnie jest wznowa w pochwie przerzuty do węzłów chłonnych otrzewnowych pozaotrzewnowych i okołoaortalnych i co teraz? jakie mam szanse i gdzie się znajdują te węzły okołoaortalne

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez znajomości pełnego obrazu klinicznego oraz wyników badań dodatkowych nie można określić rokowania oraz zaplanować leczenia. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.