Usuwanie blizn po okaleczaniu

Witam, kilka lat temu cielam sie ,poniewaz taka byla "moda". Teraz po latach wstydze sie blizn , latem chodze w dlugich rekawach albo staje tak zeby nie bylo widac mojej lewej reki , zwlaszcza ze wycielam na niej inicjaly. Moje pytanie brzmi jak usunac blizny?co jest skuteczne w walce z bliznami? nie sa to gllebokie blizny. Co skutecznego moge zakupic w aptece? Stosowalam contratubex aletylko przez miesiac bo wybielil mi tylko skore a nie blizne, prosze o odp bo utrudnia mi to zycie

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz po obejrzeniu rodzaju blizn będzie mógł dobrac metodę ich spłycenia, usunięcia oraz określi ilość potrzebnych zabiegów.

Przy usuwaniu blizn stosuje się najczęściej zabiegi laserowe oraz peelingi medyczne. Potrzebna jest seria zabiegów.

Zewnętrznie stosowane preparaty nie przyniosą efektu. Proszę udać się do lekarza zajmującego się leczeniem blizn. Kilka metod może przynieść zmniejszenie widoczności, nigdy nie znikną one zupełnie.