Usuwanie brodawek azotem

w dniu wczorajszym mialam usuwane azotem brodawki 2 mega malutkie na środkowym palcu reki i 2 wieksze na podeszwie stopy. wieczorem zaczely sie pojawiac olbrzymie bardzo bolesne pecherze, z ktorych mimo przebicia do dzis wciaz bardzo saczy sie plyn. Prosze o odp jak mam traktowac owe miejsca zerwac pecherze, myc czy nic nie robic? lekarz wspominal o moczeniu ich raz dziennie w goracych mydlinach za 3 tyg mam ponownie zglosic sie do lekarza co robic prosze o odp nie chce by wdalo sie zakarzenie

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się ze zmianami do lekarza wykonującego zabieg. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.