Usuwanie ósemek po chorobie

Witam,czy usuwanie osemek po chorobie jest dobrym pomysłem?Czuję się dobrze,został tylko okazjonalny kaszel.Chciałam usunąć całkowicie wyrosnietego zęba,więc pewnie zabieg nie trwalby długo.

Witam serdecznie,
W razie wątpliwości można zawsze skonsultować to z lekarzem przeprowadzającym zabieg. Osłabiona odporność po przebytej chorobie wpływa negatywnie na proces gojenia, więc jeśli to nie jest pilny zabieg, to lepiej odczekać do pełnego wyzdrowienia.