Usuwanie torbieli pilonidalnej

Witam 1,5mc temu usunieto mi torbiel pilionidalna wszystko byloby ok gdyby nie to ze od 2dni w ranie pojawily sie niepokojacy tępy ból , niema wyciekow rana ladnie sie goij ale nie bylo zadnego bolu i nagle sie pojawil , czy to moze miec zwiazek z nawrotem ? rana zszyta czy moze bardziej z tym ze 2dni temu wlasnie bylem na silowni i moze poprostu przeciazylem/podraznilem miejsce gojace sie cwiczeniami ? silowymi pozdrawiam

Sprawa rozwiąże się sama. Obie opcje są możliwe, o ile w przypadku przeciążenia ból minie niepostrzeżenie, nawrót natomiast będzie się wiązał prawdopodobnie z powtórzeniem dolegliwości sprzed zabiegu. Taki często urok leczenia tej okolicy.