Uszkodzenia chrząstki rzepek a odpowiednia terapia

Witam, od paru lat mam problem z kolanami. Byłem u wielu lekarzy, setki badań, artroskopia itp. Mam uszkodzenia chrząstki rzepek, ale objawy dużo mocniejsze niż te uszkodzenia wskazują. Powoli zaczynają mnie boleć również inne stawy. Na próbę dostałem Sumamed - po tygodniu duża poprawa ale po 2 miesiącach powrót do poprzedniego stanu. Do jakiego specjalisty się udać? Zakaźny? Może ktoś z Państwa podjął by się diagnozy, jestem z poł-wsch Polski ale mogę dojechać. Dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Warto spróbować iniekcji dostawowych kwasu hialuronowego. W przypadku braku poprawy należałoby poszukiwać przyczyny dolegliwości pośród chorób reumatologicznych lub zakaźnych.