Uszkodzenie chrząstki trójkątnej w nadgarstku

Dzien dobry, ortopeda na podstawie USG zdiagnozowala uszkodzenie chrzastki trojkatnej w prawym nadgarstku. Mam skierowanie na MR, termin dopiero za pol roku. Reka wciaz boli, zwlaszcza przy pracy - jestem muzykiem, w prawej rece trzymam smyczek. Jak dbac o reke do czasu badania? Czy powinnam unieruchamiac nadgarstek kiedy nie gram? Czy wybrac sie do fizjoterapeuty?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac isę do lekarza ortopedy aby okreslil najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie. czy na podstawie usg wykluczyl przyczyne reumatologiczną.