Uszkodzenie dwóch krążków międzykręgowych
Potrzebuje pomocy neurochirurga. Jestem po badaniu rezonansem, ale wizytę u lekarza mogę mieć dopiero za miesiąc. Mam uszkodzone 2 krążki międzykręgowe - wypukliny modelujące. Co mam robić? gdzie się zgłosić? Czytałem kilka opinii w internecie - Czy operacja będzie konieczna?

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Witam,
wynik MR musi obejrzeć neurochirurg i dopiero wtedy łącznie z przeprowadzonym wywiadem i badaniem Pana podejmiecie decyzję czy operacja będzie konieczna,
Pozdrawiam!