Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uszkodzenie pierścienia włóknistego krążka z przewężeniem

Zmiany zwyrod. krążków m-kręg L3/L4/L5/S1- odwodnienie krążków oraz obn.ich wys.Szerokopodst.przepukliny krążków m-kręg na w/w poziomach,uciskają brzuszną powierz. worka opon. L4/L5 uszkodzenie pierscienia wloknistego krążka m-kręg,zachylki boczne splycone. L5 /S1 cz.upszkodzenie ierscienia wloknistego krażka z przewężeniem l. otworu m-kręg i cechami kompresji na l. nerw rdz.L5. Zmiany zwyrod.-wytwórcze na kraw.sąsiadujących trzonów.Torbiel Tarlova 11mm i 13x7mm na wys S2.
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie licznych zmian w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Wynik badania należy skonfrontować z badaniem fizykalnym oraz występującymi objawami. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy