Uszkodzony szósty nerw oczny i problem z poruszaniem gałką oczną

Witam Od urodzenia mam wadę wzroku mianowicie uszkodzony szósty nerw oczny, lewe oko nie porusza się w lewo i prawo, natomiast drugie jest całkiem zdrowe. Ludzie myślą że to typowy zez ale zeza można operować. Już od kilku lat nie noszę okulaów. Na to lewe oko słabiej widzę ale okuliści twierdzili, że lepiej nie będzie. Minęło wiele lat a medycyna ciągle postępuje naprzód, czy więc istnieje szansa aby lewe oko było tak samo sprawne jak prawe tzn aby gałka oczna normalnie się poruszała.

Piotr Pilarski

Niestety przy uszkodzeniu nerwu nie ma takiej możliwości.

Pozdrawiam.