Utrata 15 kg oraz bóle stawów, plamy na ciele i brak apetytu

Witam mam problem i chcę zaczerpnąć opini a moanowicie: straciłem na wadze ok 15 kg ważyłem 100 w ciągu trzech tygodni do tego doszły bóle stawów łokcie,kolana bardziej barki i kostki, na ciele ppjawiły się czerwone plamy w szczególnośco na twarzy czasem swędzą czasem bolą, straciłem apetyt. Pracuję fizycznie, proszę o poradę czego to mogą być objawy i do jakoego lekarza mogę się udać. Z góry dziękuję

Witam Pana,

Aby ocenić jednostkę chorobową niezbędne jet dokładne zbadanie Pana oraz wykonanie badań laboratoryjnych. Proszę skierować swoje pierwsze kroki do dobrego internisty, albo reumatologa.
Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz