Utrata dziewictwa a skrócenie trwania miesiączki

Witam, Kochałam się po raz pierwszy z chłopakiem i potem: pierwszy okres po stosunku spóźnił się trzy dni. Od tamtego czasu miałam już 3 okresy i każdy trwał tylko jeden lub dwa dni, gdzie okres był obfity, a potem tylko nieznaczne plamienie przez ok. 3-4 dni. Zaznaczam iż przed utratą dziewictwa mój okres trwał przeważnie 6 dni i był w miarę obfity. Dopiero od poł. 6 dnia i 7 było to "końcowe" plamienie. Czy możliwe jest by po utracie dziewictwa długość i obfitość okresu nam się zmieniła?

Lek. Tomasz Budlewski

Aż taka zmiana nie powinna nastąpić. Konieczne badanie lekarskie, proszę udać się do ginekologa.