Utrata masy ciała u 21-latka

Witam Mam 21 lat od roku czasu zauważyłem, że strasznie tracę masę ciała. Moje ciało przybrało strasznie wypukłe kości, dołeczki i z dnia na dzien coraz bardziej jest to zauważalne. Miałem wymioty częste ale dostalem lek ipp i jest troche lepiej. Ogolnie czesto boli mnie głowa az za często i stracilem siły.. robiłem ogolne badania i wszystko wyszlo niby w normie. Nie wien co robic..prosze mi pomóc.

Aleksander Ropielewski

Z opisu nie jestem w stanie wywnioskować co jest powodem opisanych przez Pana objawów, Na pewno wymagają one oceny przez internistę, najpewniej w oddziale szpitalnym.