Utrata masy ciała, wystające kości, ból głowy, wymioty i osłabienie

Witam Mam problem dotyczacy mojego zdrowia..od dluzszego czasu dostrzegam utrate masy ciala, wystajace kosci..czesty silny bol glowy, wymioty, spadek sil. Apetyt ciagle mam, jem naprawde bardzo duzo. Z dnia na dzien coraz bardziej zauwazam utrate masy..wysuszenie ciala,a bardzo duzo pije. Robilem badania podstawowe i wszystko jest w normie. Prosze o pomoc i czekam na odpowiedz. Pozdrawiam Damian

Niezbędne są podstawowe badania - proszę się udać do lekarza POZ. Jeżeli nie będzie żadnych fizjologicznych źródeł tych trudności, wtedy proszę zgłosić się do psychologa, Pozdrawiam.