Spadek masy ciała, bezsenność, mdłości, brak apetytu

Witam, od 2 tygodni cierpie na bezsennosc na sile usypiam, spadek masy ciala, mam mdlosci bardzo czeste o roznych porach dnia, bol glowy zadko, ogolnie oslabienie organizmu oraz ogromny brak apetytu jem na sile byle by cokolwiek zjesc, a zarazem czasem ogromny apetyt na zmiane. Robilam test ciazowy niegatywny. Jako male dziecko mialam operacje zwezenie moczowodu prawego. Prosze o pomoc nie wiem co mam z tym robic jest to uporczywe.

Witam. Opisane przez Panią objawy są niepokojące i z pewnością wymagają wdrożenia odpowiedniej diagnostyki. Przede wszystkim proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu który przeprowadzi bezpośrednie badanie, zbierze dokładny wywiad i pokieruje dalszym postępowaniem.