Czy moje objawy wskazują na nowotwór?

Witam mam male obawy przed rakiem nie jestem jakas panikara ale jak zaczelam czytac objawy to na szybko je wypisalam. Z 10 ja zaliczam do swoich az 9. Stwierdzenie powiekszenia lewego jajnika o ok.2 cm i otoczonego wieksza iloscia pecherzykow co wynika ze moze on nie miec owulacji, czeste bole klucia lewego jajnika, okres stal sie obfity i bolesny do takiego stopnia ze przyczynia sie do prawie omdlec, mroczkow i nudności a raz nawet do utraty przytomnosci, bol menstruacyjny obejmuje takze okolice miednicy i tyl plecow ktory powoduje nawet trudnosci w poruszaniu sie czy podniesienia nogi na stopien, wykryto  prawdopodobienstwo zespolu policystycznych jajnikow, biale uplawy z pochwy, zmniejszenie apetytu, utrata wagi ok 3-5 kg, bezsennosc, problemy z wypruznianiem, pojawiaja sie zaparcia na przemian z biegunka ktora jednak zadziej wystepuje ,choc nie tyje moj brzuch powieksza sie do dosc duzych rozmiarow przypominajace ciaze, te objawy staly sie dosc uciazliwe gdyz zaczely sie pojawiajc ostatnio bardzo czesto ogl juz 4-5 dni w tyg co powoduje u mnie duzy dyskomfort i oslabienie stanu psychicznego ( staram sie ukrywac go jak tylko moge wciagajac brzuch co jest dosc ciezkie by uniknac komentarzy ze strasznie przytylam czy musze sb zrobic test ciazowy )  pojawily sie od czasu do czasu wieczorne przyszywajace skurcze brzucha  przy lezeniu na nim tak silne ze z bolu nieruchomieje i robi mi sie slabo mam mroczki przed oczami, w ciagu nocy na wardze sromowej wiekszej pojawil sie dosc duzy twardy guz bez zadnych wyciekow ropy czy krwi bol jest bardzo duzy co utrudnia mi normalne funkcjonowanie typu siedzenie, chodzenie, lezenie na brzuchu bielizna strasznie podraznia tym bardziej ze jest spuchniete, bol dolnej czesci plecow, zgaga, pojawienie sie tradzika, wysypka po lekach na przeziebienie, czeste oddawanie moczu, od 4 lat wspolzyje seksualnie bez zabezpieczenia i tak nie doprowadzilo to do ciazy, wahania nastroju czeste nie zadowolenie irytacja Wiem ze musze koniecznie isc do lekarza ale nie wiem czy musze tak bardzo naciskac na to bo moze sie okazac ze to taka moja natura. Poprzedni lekarz nie wydal sie dosc profesjonalny tak uwazam bo czytajac z wynikow cytologii i badania krwi 1 strone gdzie pisze moje imie i nazwisko i data urodzenia to raczej nie moze sie nic dowiedziec i stwierdzic ze jestem zdrowa. Ja to przeczytalam i z tego co bylo zaznaczone to grzybica. Nie przepisal mi nic ale pani na usg zaniepokoila mnie tym jajnikiem wiekszym co moglo powodowac brak owulacji. Gdzie nawet na to dostalam wielkie nic. A przyszlam bo po 3 latach aktywnosci seksualnej dosc czestej bez zabezpieczenia nie bylo mowy o zaplodnieniu. Prosze o pomoc bo nie chce robic z sb posmiewiska ale wiedziec cos by wczesniej zareagowac i zaczac sie leczyc. Z gory dziekuje

To ważne, że martwi się Pani o swoje zdrowie... wobec dostrzeganych zakłóceń, które Pani obserwuje. Może w takiej sytuacji warto zrobić jeszcze jeden krok.... ponad to co Pani już zrobiła... była Pani już na wizycie w sprawie diagnostyki... poszukuje Pani dalszego kierunku działania opisując swój problem na www.abc.zdrowie.pl To ważne że w taki sposób Pani troszczy się o siebie. Może warto jeszcze raz zasięgnąć specjalistycznej porady ginekologicznej u innego specjalisty.... takiego z którym znajdzie Pani lepsze porozumienie i któremu będzie mogła Pani w pełni zaufać. Tylko w ten sposób będzie mogła Pani znaleźć medyczne wyjaśnienie tego co Pani obserwuje... a tym samym znajdzie Pani kierunek dalszego działania ... dowie się od specjalisty który ma wiedzę na ten temat " jak dalej postępować, żeby poradzić sobie z problemem i wyzdrowieć". Mam przekonanie, że tylko w taki sposób i przy pomocy działań które już Pani podjęła...możliwe jest poradzenie sobie z tym problemem, który Pani opisuje. pozdrawiam serdecznie i życzę życzę siły do zrobienia kolejnych ważnych kroków...