Utrata równowagi przy nagłych dźwiękach
Nagły dzwięk powoduje utratę równowagi.Np dzwoni telefon wtedy mocno wzdrygam się i tracę równowagę czasem upadam i zaraz podnoszę się.Zawrotów głowy nie mam ani szumów w uszach.Błennik mam w porządku.Wyniki TK i EEg też.Byłam u specjalistow żaden lek dotychczas mi nie pomógł.Skąd takie objawy?To się dzieje tylko przy nagłych dzwiękach.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Jeśli przyczyny somatyczne zostały wykluczone sugeruję wizytę u psychiatry.
Pozdrawiam.