Utrata smaku i suchość w ustach

Dzień dobry od dłuższego nie mam smaku i suchość w ustach , stosowałam już witaminy, lakcid forte na wyjałowiony organizm, zaczęłam powoli odzyskiwać smak ale zaczęła mnie boleć głowa i znowu straciłam smak, zażywam również betaserc, cytoprotectin oraz prennesę. Bardzo proszę o poradę co mam robić, gdzie się udać. Anna

Witam,

Proszę spróbować brać Vit B compositum 2x1 abl. i Wit A 1x1 caps. Warto, aby sprawdziła sobie Pani również stężenie glukzy we krwi na czczo i oznaczyła parametry nerkowe i wątrobowe (kreatynina, mocznik, ASPAt, ALAT).
Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz