Utrata wagi a borelioza

Witam mam pytanie od pewnego czasu dużo schudłam i jeszcze chudne chciała bym sie dowiedzieć jakie badania trzeba zrović bo z tego wszystkiego miesiączka mi się zpóznia pczyczyna czy to może być też z wiązane z boleriozą bo od 2 lat ma boleriozę ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Utrata masy ciała jest bardzo niespecyficznym objawem i trudno wyrokować na podstawie tak lakonicznych informacji, co jest przyczyną. Powinna się Pani zgłosić na konsultację do swojego lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania krwi i bad. og. moczu.