Utrata wagi po zastosowaniu argininy ornityny lizyny

3 lata temu brałem taki suplement AOL ( arginina ornityna lizyna) po tym dużo dość schudłem. Normalnie ważyłem koło 70kg, schudłem do 59/60kg bez żadnych ćwiczeń. Rok później zachorowałem na nerwice lękową. Czy branie tamtych tabletek mogło mieć jakiś wpływ na wystąpienie u mnie nerwicy ? Biorę juz leki na nerwicę od 2 lat. paroxinor 20 i xanax 0.25 Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że małe jest prawdopodobieństwo aby suplement diety miał wpływ. Co do utraty masy ciała proszę zgłosić się do lekarz rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.