Co znaczy ta utrata wagi?

Witam mam 30 lat 6 miesięcy temu ważyłem 106 kg teraz ważę 99 kg , ogólnie jestem bardzo zestresowany może i nawet mam nerwicę i czy to normalne żebym tak schudnąć ogólnie 6 miesięcy temu odstawiłem piwa bo liniałem wypić dwa trzy piwa po pracy czy to od tego mogłem schudnąć kiedyś właśnie jak nie piłem piw to ważyłem 99 kg , pracuje po 10 h dziennie i ogólnie ostatnio miałem luźniejsze stolce i swędzenie odbytu ale teraz od 2 miesięcy wróciło do normy i jeszcze jedno pytanie czy stolec w formie wężowa tych kawałków i konsystencji pasty do zębów jest ok ? Kolor brązowy i ostatnio zrobiłem wyniki badań krwi to mchc 31.9 g/dl a ma być 32.1 alkaline phosphatase 37 iu a ma być 40 gamma GT 73 iu a ma być 12-64 cholesterol 5.4 a ma być 5 i Direct LDL 3.7 mmol a ma być mniej jak 3 mmol a reszta morfologii krwi jest w normie oprócz tego wyżej co wypisałem

Bazując na Pana opisie sytuacji pierwszym powodem utraty masy ciała może być faktycznie stres. Wiele osób w sytuacjach stresowych odczuwa "ścisk żołądka" i mniejszy apetyt. Drugim powodem może być odstawienie piwa. 1 piwo może mieć 245 a jeśli przemnożymy to razy 3 to wychodzi 735 kcal czyli nawet tyle co obiad. Odstawienie piwa o ile nic innego nie zmieniło się w sposobie żywienia spowodowało deficyt kaloryczny przez co zaczął Pan chudnąć.