Spadek wagi a brak miesiączki

Schudłam 27 kg w bardzo krótkim czasie. Ważyłam ok. 48 kg. Nie miesiączkowałam ponad 6 miesięcy. Ginekolog przepisał mi hormony. Gdy je brałam, okres powrócił, a gdy odstawiłam (zgodnie z zaleceniami lekarza) znowu pojawił się problem. Teraz mam 20 lat. Miałam robione badania, m.in.: poziom hormonów, usg, ale wszystko jest w porządku. Lekarz mówi, że to od stresu. Bardzo wszystko przeżywam. Boję się, że nie będę mogła mieć dzieci i osteopenii.

Lek. Tomasz Budlewski

A ile teraz Pani waży? i kiedy był aż tak znaczny spadek masy ciała? Proponuję udać się konsultacyjnie jeszcze do innego ginekologa aby mieć pewność.