Utrata wagi ciała, bóle głowy i uczucie gorączki

Witam. Od ponad pół roku nie wyspiam się, do tego cały czas tracę wagę i mam lekkie bóle głowy oraz uczucie gorączki choć jej nie ma. Ponadto znaczny spadek kondycji. Badałem się u pulmonologa, testy wysiłkowe u kardiologa oraz wyniki krwii na hormony, morfologia, tarczyca, glukoza i Aids I HIV nic nie wykazały. Robiłem nawet tomograf głowy i także nic. Kiedyś miałem minimalnego krwiaka w głowie około 3 mm. Przez okres 3 miesięcy dwa razy dziennie zażywałem odzywki Gainer Mutant Mass.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.