Spadek kondycji i zadyszki oraz obniżenie sprawności fizycznej

Witam. Chciałbym się poradzić odnośnie mojego stanu zdrowia. Otóż od ponad roku regularnie tracę wagę. Na początku było to około 3 kg przez 2 miesiące, a teraz stopniowo ale cały czas w dół przy normalnej diecie. Dodatkowo spadek kondycji i zadyszki oraz obniżenie sprawności fizycznej zapewne z utraty wagi i mięśni. Nie wysypiam się oraz w ciągu dnia boli mnie głowa i mam uczucie gorączki choć jej nie ma. Przez ten cały rok zrobiłem szereg badań, które wykluczyły jakąkolwiek chorobę mi.in.

Aleksander Ropielewski

Objawy są niepokojące i bez przeprowadzenia badania i wykonania szeregu badań dodatkowych trudno jest mi stwierdzić co może być przyczyną Pańskich dolegliwości. Na pewno należy wykluczyć choroby nowotworowe (w młodym wieku często chłoniaki) oraz AIDS.