Jak poprawić kondycję po porodzie?

Witam, w grudniu 2013 urodziłam dziecko, do swojej wagi wróciłam po pół roku, lecz ponownie zaszłam w ciążę, jestem już po drugim porodzie, waga spada, zostały jeszcze 4 kg, aktualnie ważę 64 kg przy 170cm wzrostu, docelowo marzy mi się 58kg.. niestety moja kondycja jest ZEROWA, po 5 minutowej rozgrzewce mam dość, w jaki sposób mogłabym ją poprawić choć w niewielkim stopniu..

Witam Panią,

Jest Pani po dwóch ciążach wiec to dośc normalne że kondycja spadła. Proszę się nie poddawać i ćwiczyć. Stopniowo zwiększa Pani czas i intensywność treningów. Jak zacznie Pani od razu od bardzo intensywnej rozgrzewki to szybko się Pani zniechęci. Krok po kroku poprawi Pani kondycję i ćwiczenia będą przyjemne. Proszę również dbac o zdrową dietę. Być może Pani jadłospis jest źle zbilansowany i niskokaloryczny a w wyniku nie ma Pani energii do ćwiczeń. Proszę zadbac o to aby w diecie była odpowiednia ilość węglowodanów złożonych bowiem to własnie one stanowią główne źródło energii niezbędnej do efektywnych treningów.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk