W jaki sposób poprawić kondycję i schudnąć?

Witam, mam 19 lat i waże 57 kg przy wzroście 156 cm. Chciałabym schudnąć. Jestem uzależniona od przękąsek , słodyczy i innych niezdrowych rzeczy. Nie uprawiam sportu prowadzę siedzący tryb życia. Chciałabym poprawić swoją kondycję przed szkołą i zajęciami wf ;-) oraz chciałabym wymodelować sylwetkę bo w swojej czuję się nie atrakcyjnie (m.in duże uda i okropny duży brzuch) . Proszę o pomoc. Chciałabym się dowiedzieć jak poprawić kondyncję i wygląd tuż przed szkołą, (idę do nowej szkoły)
19 LAT ponad rok temu

Witam, prawdopodobnie powodem Twojej nadmiernej masy ciała jest brak aktywności fizycznej oraz nieprawidłowe nawyki żywieniowe. Unikanie fast foodów i słodyczy to nie wszystko. Warto, abyś zapoznała się z zasadami prawidłowego żywienia i spróbowała wprowadzić je w swoje codzienne życie http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-odzywianie Równie ważna jest regularność w uprawianiu sportu – ćwicz najlepiej 3 razy w tygodniu po minimum 30 minut. Zacznij od ćwiczeń mało intensywnych, a dalej zwiększaj tempo i ewentualne obciążenie. Pozdrawiam.