Dieta South Beach

Witam, mam problem zwiazany z dieta South Beach. Bardzo chcialabym ja rozpoczac, bardzo mi odpowiada oprocz jednego szczegolu - jestem uczulona na jajka. Jajka sa codziennie na kazde sniadanie... Jak i czym je zamienic?
ponad rok temu

Witam, zamiast stosować kolejną popularną dietę odchudzającą proponuję na stałe zmienić nieco swój styl życia – zacząć dbać o właściwą dietę oraz regularną aktywność fizyczną. Warto, abyś zapoznała się z zasadami prawidłowego żywienia i spróbowała wprowadzić je w swoje codzienne życie http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-odzywianie Równie ważna jest regularność w uprawianiu sportu – ćwicz najlepiej 3 razy w tygodniu po minimum 30 minut. Pozdrawiam.