Utrata wagi i zaburzenia równowagi

Witam.Mam 19 lat od maja 2016 roku do teraz schudłam około 10 kg. Teraz mam 172 cm wzrostu i ważę 49 kg. Zaczęłam tracić na wadze prawdopodobnie poprzez stres.Zawsze lekarze twierdzą, że jetem stresującą się osobą. Teraz całe wakacje boje się wyjść z domu.Jak wychodzę to mam nogi ''jak z waty'',cała się pocę, boje się, że zaraz zemdleje. Jem cały czas bo chce przytyć ale jest ciężko.Najgorzej jest z tymi nogami,czasami tracę równowagę,mam zawroty i bóle głowy niskie ciśnienie.Czy to agrofobia?

Dzień dobry. Z pewnością nie można jednoznacznie zdiagnozować powstałych trudności na podstawie krótkiego opisu i zdalnie. Zachęcam Panią do skontaktowania się z psychologiem celem przeprowadzenia właściwego wywiadu psychologicznego i określenie przyczyn Pani stanu. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/