Utrata wagi w szybkim czasie a brak miesiączki

Witam, mam 20 lat.Problem dotyczący miesiączki. Ostatnia była w połowie stycznia. Dodam, że od samego początku mam bardzo nie reguralny okres, czasem co 30 dni, czasem nawet po miesiąc, czy dwa. Ostatnio, w bardzo szybkim czasie schudłam 5kg. Zaczęłam mniej jeść, przyznaję, że dieta była nie przemyślana.Czasami śluzu wogóle nie ma, czasem jest biały, czasem ciągnisty.Dziś pierwszy raz w życiu był bardzo wodnisty,przeźroczysty.Zaczęłam się stresować, czy to może być ciąza, chociaż objawów nie ma.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
proszę pamiętać że stres może opóźniać okres. w razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki.