Utrata wagi, wędrująca, przewlekła bolesność brzucha a zaparcia

Kiedy na początku sierpnia mój 14-letni syn (równo 3 tygodnie po powrocie z Hiszpanii i dzień po powrocie z Mazur) wymiotował i miał biegunkę, myślałam, że to zwykłe zatrucie. Jednak od tamtego czasu (prawie 3 miesiące) skarży się na bóle brzucha (ból wędruje, znad pępka, do podbrzusza), mdłości i czasem "coś" w przełyku oraz zaparcia. Robilismy badania krwi, kału, moczu oraz USG, ale nic nie wyszło! Oprócz tego schudł 9 kg w miesiac, do konca wrzesnia prawie nic nie jadł! Proszę o pomoc

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

Taka szybka utrata wagi może świadczyć o chorobie, prosze zgłosić się do gastrologa.

Pozdrawiam serdecznie