Utrzymująca się od roku opalenizna

Minął rok odkąd byłam na wakacjach a moja opalenizna nadal się utrzymuje, czy to normalne? Czy to może być przyczyna jakiejś choroby?

Dzień dobry Pani,

uwzględniając prawidłowe funkcjonowanie skóry, opalenizna nie utrzyma się na skórze tak długo. Pytanie podstawowe czy obejmuje ona całe ciało, czy tylko pewne partie? Istnieje tutaj duże prawdopodobieństwo powstania przebarwień posłonecznych. Oczywiście mogą one mieć również inne przyczyny, ale posiadam zbyt mało danych, aby napisać coś więcej.

Pozdrawiam,
ES