Utrzymujące się niskie ciśnienie, kołatanie serca i zmęczenie

Witam Serdecznie mam utrzymujące się niskie ciśnienie (100/63) ,w ciągu dnia odczuwam zmęczenie ,w nocy dziwne kołatanie serca w miejscach gdzie jest dużo ludzi np kościół źle się czuje zdarzyła mi się sytuacja że odczuwałam słabość i serca tak szybko mi biło jak by chciało wyskoczyć z klatki piersiowej , co może być przyczyną takich sytuacji ,czy jest to niebezpieczne ?czy konieczna jest wizyta u lekarza ? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, mogą to być objawy np niedokrwistości.
Pozdrawiam