Uwypuklenie krążka międzykręgowa z uciskiem na worek oponowy i cechami kolizji korzeniowej
Promien ból od palców lew stopy przez łydkę do kolana i do krzyża188cm130kg TK:Widocz zniesienie fizjologicznej lordozy. poz L1L2 i L3L4: bez cech pat. poz L3L4 i L4L5 symetr niewielkie uwypuklenie krążka międzykr typ bulging Poz L5S1 tylne uwypuklenie krążka międzykr na ok 4,5mm z uciskiem na worek oponowy i cechami kolizji korzeniowej obustron mierne zmiany zwyrodnieniowe krawędzi przednich i bocznych trzonów kręgowych oraz w st. miedzykręg. Pojed guzki Schmorla Pow. wewnątrzwiązadł w norm

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości, które mogą być przyczyną występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.