Uwypuklenie pierścienia włóknistego w wyniku rezonansu magnetycznego

Witam co znaczy nieznaczne uwypuklenie się pierścienia wloknistego th5/6 przy zachowanej wysokości dysku i stopniu jego uwodzenia? (Wynik rezonansu)

Lek. Tomasz Budlewski

Uwypuklenie w przyszłości może predysponować. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie, po dokonaniu bezpośredniego badania i łącznej analizie będzie można zdecydować o odpowiednim postępowaniu.