Uzależnienie od masturbacji kilka razy na dzień

Witam Serdecznie. Mam pytania do Seksoulogów. Mam 22lata od pewnego czasu dreczy mnie uzaleznienie od masturbacji (ok 7lat), masturbuje sie jakieś 7razy na dzień, od jakiegoś czasu nie mam konkretnie normalnego wzwodu.ponieważ mam partnerke i w życiu nam to przeszkadza co mogłbym zrobić prosze pisać

Dzień dobry!

Ze względu na masturbację bardzo częstą, która nie służy już zaspokajaniu potrzeby seksualnej, powoduje zaburzenia erekcji, utrudnia codzienne życie i związek z partnerką - proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem i podjąć leczenie.
W Warszawie może być to np. Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia przy ul. Dolnej.

Pozdrawiam!