Użyłam ręcznika brata - czy jestem w ciąży?

Jestem nastolatką i okres mi się spóźnia już około 2 tygodnie. Co prawda nie jestem dziewicą ale w ostatnim czasie z nikim nie spałam. Raz użyłam ręcznika brata. Czy możliwe abym była w ciąży?
Ps. Nie mam żadnych objawów. Żadnych zachcianek ani bólu piersi. Proszę o pomoc.

Witam!

Jeżeli w trakcie ostatniego cyklu nie doszło do niezabezpieczonego stosunku to nie ma szans na zajście w ciążę. Korzystanie z ręcznika brata także nie prowadzi do zapłodnienia, choć nie jest to wskazane ze względów higienicznych.
Przyczyn opóźnienia miesiączki jest wiele: zmiana diety, wzmożony wysiłek, stres, podróż, leki, infekcje i inne. Trudno jest powiedzieć, jaki czynnik zadziałał u Ciebie.
Sugerowałabym jeszcze poczekać kilka dni. Jeżeli okres nie pojawi się w tym czasie, proponowałabym wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.