W ilu procentach Escapelle jest skuteczna?

Witam . Zarzylam tabletke escapelle 13h po stosunku.(dni plodne)bo ok 5dniach dostalam czerwonego plamienia ktore przerodzilo sie w brazowe(plamienie trwalo w sumie 3 dni)moje pytanie tyczy sie tego w ilu procentach ta tabletka jest skuteczna zazyta tak wczesnie.boje sie ciazy tym bardziej ze mam juz 1 dziecko.prosze o odp

Witam. Nie można jednoznacznie określić skuteczności działania tabletki. 13h to dość krótki okres czasu w związku z czym nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju. Opisane krwawienia są normalnym działaniem niepożądanym preparatu.