W jaki sposób leczyć bóle głowy u 10-latki?

Córka lat 10,ma zdiagnozowane bóle głowy jako związane z szybkim wzrostem,i jako migrenowe,gdyż towarzyszą im światłowstręt,wymioty, nie pomagają leki przeciwbólowe, ból sam musi minąć, ale od jakiegoś czasu córki ,,nadprogramowo,, jakby mruga oczami, oczu nie domyka wtedy, ale ściąga jakby do środka cała brew aż, jakby się bawiła w mruganie,ale robi to nieświadomie,nie kontroluje tego ruszania tymi oczami, do kogo się udać? neurolog? z czym to ma związek?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak konieczna wiyta u lekarza neurologa . Być może będzie konieczność wykonania badań w kierunku padaczki