Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

W jaki sposób leczyć odrętwienia prawej nogi?

Pisze z problemem odrętwienia u prawej nogi palców stóp. Utrzymuje się to już tydzień. Pracowałam w pozycji zgietych palców i od tego się to zaczęło . Obawiam się ze to mi nie zniknie a ciężko mi chodzić bo tak jakby noga się za mną wlekla i się potykam. Przyjmuje różne mikroelementy, smaruje nogę maścią rozgrzewajaca i mocze. Już nie mam pomysłu, a ciężko z lekarzem ponieważ przebywam teraz za granica. Proszę o jakaś rade.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Uszkodzenie nerwu leczy się powoli. Proponuję systematycznie rozćwiczać i masować ten obszar - to powinno przyspieszyć regenerację. Pomocna może być fizykoterapia. W domowych warunkach - naprzemienna kąpiel zimna/gorąca. Proszę przyjmować kwas foliowy. Maść rozgrzewająca nie ma wpływu na regenerację. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki

0

Witam!
Wskazane badanie neurologiczne i odpowiednie badania pracowniane. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Póki co proszę zażywać preparaty witaminowe, ruch! Po powrocie do kraju podjąć właściwe działanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy