W jaki sposób leczyć odrętwienia prawej nogi?

Pisze z problemem odrętwienia u prawej nogi palców stóp. Utrzymuje się to już tydzień. Pracowałam w pozycji zgietych palców i od tego się to zaczęło . Obawiam się ze to mi nie zniknie a ciężko mi chodzić bo tak jakby noga się za mną wlekla i się potykam. Przyjmuje różne mikroelementy, smaruje nogę maścią rozgrzewajaca i mocze. Już nie mam pomysłu, a ciężko z lekarzem ponieważ przebywam teraz za granica. Proszę o jakaś rade.

Uszkodzenie nerwu leczy się powoli. Proponuję systematycznie rozćwiczać i masować ten obszar - to powinno przyspieszyć regenerację. Pomocna może być fizykoterapia. W domowych warunkach - naprzemienna kąpiel zimna/gorąca. Proszę przyjmować kwas foliowy. Maść rozgrzewająca nie ma wpływu na regenerację. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki

Witam!
Wskazane badanie neurologiczne i odpowiednie badania pracowniane. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Póki co proszę zażywać preparaty witaminowe, ruch! Po powrocie do kraju podjąć właściwe działanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.