W jaki sposób można naprawić i odbudować starte zęby?

Zauważyłam że od jakiegoś czasu ścierają mi się zęby. Chodzi o jedynki górne i dolne. Mam krzywy zgryz-właśnie jedynki dolne i gorne stykają się ze sobą. Nie zgrzytam nimi. W jaki sposób można to naprawić i odbudować?

Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u stomatologa,który po dokładnym zbadaniu i ocenie rtg zaproponuje właściwe rozwiązanie zachowawcze lub protetyczne.