Po jakim czasie można odbudować starte zęby?

Dzień dobry, tydzień temu poddałem się zabiegowi wstrzyknięcia botoksu w celu leczenia zębów. Nadal zgrzytam zębami jednak czuję poprawę. Bardzo proszę o informację po jakim czasie można odbudować starte zęby, tak aby nie groziło im ponownie starcie. Dodam, iż szyny nie jestem w stanie używać.

Dzień dobry, botoks działa już po kilku dniach. Może Pan więc spokojnie zająć się już odbudową zębów. Proszę pamiętać, że terapię botoksem trzeba będzie powtarzać.