W jaki sposób można naturalnie przyciemnić karnację?

Jestem zdrowa i mam naturalną biała cerę, a chciałabym miec trochę ciemną cere. oczywiscie nie chcę solariumu puderu itd. chcę naturalna i zdrową oprócz saku marchwiowego bo próbowałam i nic nie działa

Witam,

Sok marchewkowy działa - lecz wypijany systematycznie - codziennie po 250 ml przez kilka miesięcy. Dobrze sprawdzają się też tabletki Bellisa Sun ale wtedy nie może Pani już wypijać soku merchwiowego bo za dużo przyjmowałaby Pani beta karotenu. Doskonale sprawdzają sięteż samoopalacze lecz trzeba nauczyć się je aplikować tak, żeby nie pozostawiały smóg.

Z pozdrowieniami